bigstock_Falling_Money_669153

25 sposobów na pozyskiwanie darowizn w Polsce

Warszawa Data: 24 października 2016: 18:15-20:15 Miejsce: Warszawa, Klubokawiarnia Jaś i Małgosia Al Jana Pawła II 57 Gdy mówimy komuś

Warszawa

Data: 24 października 2016:

18:15-20:15

Miejsce: Warszawa, Klubokawiarnia Jaś i Małgosia

Al Jana Pawła II 57

Gdy mówimy komuś po raz pierwszy o możliwościach jakie stwarza fundraising w Polsce, słyszymy często: „Dobrze, ale jakie macie sposoby?”. Chcąc udzielić prawidłowej odpowiedzi, to z pozoru proste pytanie zaczyna się komplikować.

Jak sami sprawdziliśmy, jest ponad 40 metod działań fundraisingowych. Ponad 40 sposobów, w który można pozyskiwać darowizny! Przy czym w Polsce, do wdrożenia wystarczy ich 25. O nich wszystkich opowie Michał Osiej podczas warsztatów 24 października w Warszawie. Te wszystkie metody zostały przez nas wypróbowane. Nie dość, że działają, to jeszcze potrafią przynosić NGOsom spore zyski.

Dlaczego organizujemy te warsztaty? Ponieważ chcemy pokazać Ci, że fundraising jest w Polsce możliwy i warto rozwijać się w oparciu o niego.

Prowadzący: Michał Osiej

IMG_3803Fundraiser Fundacji Dla Polonii, Fundacji Jaśka Meli „Poza Horyzonty”, Fundacji Dobroczynnosc.com, Fundacji Dobrych Mediów, Centrum Kultury i Tradycji Wiedeń 1683 oraz projektu „Misja Gabriela”. Prócz tego jest koordynatorem jednego z oddziałów Towarzystw Biznesowych.

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Warsztaty odbędą się w Warszawie, w Klubokawiarni Jaś i Małgosia przy alei Jana Pawła 2 57 o godzinie 18:15. Przewidywany czas warsztatów to 2 godziny.

Udział w warsztatach jest darmowy pod warunkiem zapisu w formularzu, do którego prowadzi przycisk powyżej i tylko po wpisaniu wszystkich danych uczestnika. Jedynie osoby zapisane będą mogły wziąć udział w spotkaniu. Zastrzegamy sobie prawo do wysyłki mailingu z informacjami o warsztatach oraz z ich podsumowaniem. W przypadku gdyby zapisany uczestnik nie dał rady wziąć udziału w spotkaniu, prosimy o poinformowanie nas o tym fakcie lub poinformowanie nas o osobie, która przyjdzie w jego zastępstwo. Zapisani, którzy tego nie uczynią stracą możliwość wzięcia udziału w podobnych wydarzeniach organizowanych w przyszłości. Z jednej organizacji mogą przyjść maksymalnie 2 osoby. Mamy jeszcze 5 miejsc, zgłoszenia przyjmujemy do piątku 21 października do godziny 16:00.

 

ja2Chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania,

Mateusz Paweł Matlak

+48 535 050 579

m.matlak@fundraisingadvisors.pl

Comments

comments

Twój komentarz