Bez tytułu

Z Polski do Peru, czyli 80 000 w 2,5 miesiąca

A teraz opowiemy Wam historię. Historię zmierzającą do happy end’u – jakich wiele przy naszym udziale ma miejsce

A teraz opowiemy Wam historię. Historię zmierzającą do happy end’u – jakich wiele przy naszym udziale ma miejsce – mówiąc skromnie.

Fundacja Brat Słońce zgłosiła się do nas w 3 miesiące temu. Cel Fundacji jest ambitny: zebranie 120 000 złotych za kupno samochodu terenowego dla franciszkańskich misjonarzy w Pariacoto, w Peru. Drogi w Andach są bardzo niebezpieczne – kręte, nierówne, dzikie, opierające się o bardzo strome i wysokie zbocza. Samochód terenowy to często jedyny łącznik pomiędzy braćmi, a wiernymi potrzebującymi ich posługi.

Podczas konsultacji stworzyliśmy wspólnie plan akcji „Samochód dla Pariacoto„. Odpowiednie wykorzystanie swoich zasobów, komunikacja z Darczyńcami oraz mediami, a także zapał sprawiają, że po 11 tygodniach akcja przyniosła już ponad 80 000 złotych. To wspaniały wynik, który pokazuje wagę wsparcia merytorycznego naszej firmy. Jako cisi suflerzy tego sukcesu czujemy się z niego dumni.

Postępy w zbiórce Fundacji Brat Słońce są dowodem skuteczności i wagi roli profesjonalnego wsparcia konsultacyjnego. Jako praktycy fundraisingu spotkaliśmy się z wieloma sytuacjami, przez co posiadamy odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie. Trzymamy mocno kciuki za zespół Fundacji oraz powodzenie ich akcji.

Możecie śledzić postępy w zbiórce Brata Słońce, a może i nawet wesprzeć ich cel klikając tutaj.

Comments

comments

Twój komentarz