ja

Tyyyyyyle wiedzy w jednym…

…i to za darmo. W wielu kuchniach różnych zakątków świata przyjął się zwyczaj podawania przed głównym daniem przekąsek,

…i to za darmo.

W wielu kuchniach różnych zakątków świata przyjął się zwyczaj podawania przed głównym daniem przekąsek, które mają wzmocnić apetyt i rozbudzić smak. Ponieważ w najbliższym czasie organizujemy aż 4 warsztaty otwarte, przygotowaliśmy idealną rozgrzewkę.

Bez względu czy już jesteś na naszej liście, wahasz się lub czekasz na inny termin, możesz wziąć w naszych trzech ważnych wydarzeniach. Oto i one:

Szkolenie internetowe „Psychologia Darczyńcy – jesteś zwycięzcą”.

IMG_3821To godzina wiedzy o tym jak uwalniać psychologię Darczyńców. Co robić, by nie prosić się o pieniądze, a dawać ludziom szansę zmiany świata. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich zaczynających, jak i już działających fundraisingowo. Szkolenie poprowadzi nasz Fundraising Manager i Dyrektor Zarządzający, Szczepan Kasiński.

Data: środa, 5 października, godzina 12:00

Szkolenie internetowe „Język miłości w fundraisingu”.IMG_3803

Czyli jak budować trwałe relacje z Darczyńcami, jak unikać traktowania ich jak bankomaty i jak znajdować w tym satysfakcję zawodową. Szkolenie poprowadzi nasz Fundraising Manager, Michał Osiej.

Data: piątek, 7 października, godzina 12:00.

ja2Szkolenie internetowe „Jak rekrutować fundraisera i jego ścieżka rozwoju zawodowego”.

Same konkrety i dobre rady jakich błędów nie popełniać rozpoczynając współpracę z fundraiserem oraz jak wykorzystać potencjał drzemiący w tym zawodzie. To szkolenie również dla aktywnych zawodowo fundraiserów, a także wszystkich chcących pracować w tym zawodzie. Poprowadzi je nasz Mentor Rozwoju NGOs, Mateusz Paweł Matlak

Data: wtorek, 11 października, godzina 12:00.

Aby wziąć udział w szkoleniach kliknij tutaj i zapisz się przez formularz. 

Warunków jest 6:

Po pierwsze, udział w szkoleniach jest darmowy, jednak liczba miejsc jest ograniczona. Dlatego liczymy na Twoją obecność. Jeżeli nie dasz rady, posadź przed komputerem swojego kolegę z pracy, współpracownika, szefa, wolontariusza, współmałżonka, szwagra… Szkoda aby przekazana wiedza została zmarnowana, a zajęte przez Ciebie wcześniej miejsce było puste.

Po drugie, po zapisaniu się otrzymasz od nas wiadomość z dalszymi instrukcjami. Otwórz go aby poznać szczegóły.

Po trzecie, zapisujesz się na wszystkie darmowe warsztaty. Zaplanowaliśmy je tak, żeby przekazać jak najwięcej wiedzy. Skorzystanie tylko z jednego jest jak jedzenie samej sałaty do obiadu.

Po czwarte, liczymy, że podzielisz się z nami swoją opinią po szkoleniach.

Po piąte, maksymalnie 2 tygodnie po szkoleniach otrzymasz od nas prezent. Jaki? Cóż, niespodzianki są zawsze ciekawsze niż z góry zapowiedziane prezenty.

Po szóste, nie planujemy nagrywania szkoleń. Organizujemy je dla grupy ludzi, którym rzeczywiście zależy na udziale w nich. Wiedza, którą przekażemy jest wyjątkowa. Sporo wymagamy od siebie organizując to wydarzenie. Dlatego liczymy, że nie będzie ono przez nikogo innego nagrywane, powielane, ani udostępniane.

 

 

Comments

comments

Twój komentarz