GFArazem2

Skoro jesteś na tej stronie to znaczy, że dobro Twojej organizacji nie jest Ci obojętne. Zapewne sprowadza Cię tutaj jedna z poniższych kwestii:

 • Szukasz pieniędzy dla swojej organizacji?
 • Chcesz wnieść swoją organizację na wyższy poziom?
 • Chcesz mieć więcej Darczyńców, Mecenasów, Partnerów biznesowych?
 • Zależy Ci na nowych kompetencjach Twoich pracowników?
 • Potrzebujesz nowych narzędzi usprawniających pracę Twojej organizacji?

To świetnie się składa, jesteś na odpowiedniej stronie internetowej. Poświęć 3 minuty na zapoznanie się ze wszystkimi sposobami, w jakie możemy Ci pomóc.

Jak działamy? Przez 7 lat naszej działalności zebraliśmy spore doświadczenie w radzeniu sobie z problemami różnych organizacji pozarządowych. Wykorzystujemy je przy współpracy z naszymi Klientami. Wiemy również, że olbrzymia liczba polskich NGOs nie wykorzystuje więcej niż 40% swoich zasobów i możliwości. Tak więc naszym pierwszym celem jest uwolnienie energii Twojej organizacji. A możemy to zrobić poprzez:


Macias

Konsultacje indywidualne. Dajemy konkretną odpowiedź na konkretne pytania. Dzięki temu wiesz co i jak robić by osiągnąć maksymalny efekt. Co możesz z nami konsultować?

 • kampanie fundraisingowe,
 • prośby o wsparcie, podziękowania, apele
 • adekwatnie możemy stworzyć to co powyżej,
 • tworzenie historii przynoszących darowizny,
 • zarządzanie projektami,
 • zarządzanie zespołem oraz czasem,
 • fundraising w Internecie,
 • budowanie sieci kontaktów,
 • organizację imprez, wydarzeń,
 • organizację zbiórek, aukcji, loterii,
 • w zasadzie to wszystko nie związane z grantami.

 

Dlaczego konsultacje są tak ważne? Ponieważ pozwolą Ci powtórzyć nasze sukcesy, a jednocześnie uniknąć naszych błędów. To konkretna wiedza i konkretne informacje. 

Konsultacje możesz zamówić bezpośrednio kontaktując się z nami. Po krótkiej konsultacji z Franciszkiem ustalimy zakres i wymiar czasu. Konsultacje można odbywać osobiście w Warszawie lub w Krakowie. Istnieje możliwość zdalnego konsultowania droga mailową lub poprzez skype. 


Te warsztaty niesamowicie podniosły mój poziom siły i motywacji. Ta energia, którą kiedyś miałem na emocjonalnym "uniesieniu" - teraz jest standardem. GFA to ludzie, którzy pomagają, że nawet gdy Ci się nie chce działać - to Ci się chce! A do tego jak!

Dawid Radomski
Prezes Fundacji Ścieżki Liderów

Swoją współpracę z GFA rozpoczęłam podczas kampanii, którą prowadziłam. Jak ją wspominam? Wyśmienicie, są to profesjonaliści w swoim fachu, mają niebywałą wiedz (...). Jeśli chcesz dobrej zmiany w swojej organizacji, rozpocznij współpracę z GFA, nie będziesz żałował.

Anna Machowicz

Warsztaty indywidualne. Celem warsztatów jest stworzenie planu zmiany dla Twojej organizacji, który zaprocentuje w najbliższej przyszłości. Warsztaty może odbyć cały Twój zespół, co dzięki zaplanowaniu obowiązków podczas ich trwania zaowocuje samymi konkretami. Z naszych doświadczeń wynika, że 99% polskich NGOs nie wykorzystuje więcej niż 40% swoich zasobów. Uwolnij energię swojej organizacji. Warsztaty składają się z paneli, dzięki czemu łatwo możemy jej dopasować do twoich potrzeb. Oto i przykłady paneli:

johnny
 • budowa relacji z Darczyńcami,
 • wdrażanie fundraisingu,
 • planowanie kampanii fundraisingowych,
 • opowiadanie historii przynoszących darowizny,
 • fundraising korporacyjny,
 • fundraising networkingowy,
 • budowa relacji z biznesem,
 • zdobywanie darowizn przez Internet i media społecznościowe,
 • organizacje oraz promocja aukcji i loterii charytatywnych,
 • zarządzanie projektem,
 • zarządzanie zespołem,
 • współpraca z ambasadorami organizacji, dziennikarzami oraz osobistościami,
 • strategia i budowanie misji organizacji,
 • tworzenie zespołu fundraisingowego,
 • w zasadzie to wszystko nie związane z grantami.

Warsztaty możesz zamówić bezpośrednio kontaktując się z nami. Po konsultacji oraz wypełnieniu przez Ciebie Ankiety Klienta (pobierz) ustalimy zakres i rodzaje paneli do omówienia z Twoją organizacją. Warsztaty moga odbyć sie w dowolnym miejscu i o dowolnym czasie.

Dlaczego warsztaty są takie ważne? Często słyszymy „zdobędziecie dla nas pieniądze?”. A dlaczego my mamy to robić, a nie organizacja? Nie ważne jaki macie zespół, nie ważne jaki jest cel. Przekażemy Wam sprawdzoną przez nas wiedzę i narzędzia. Jeżeli je wykorzystacie, osiągniecie zdumiewające rezultaty. Naszym celem jest to, by warsztaty procentowały na długo po ich zakończeniu. To nasza  główna usługa będąca punktem wyjścia do wszystkich zmian w Twojej organizacji. 


Szkolenie z Gnyszka Fundraising Advisors odbyło się w naszej Fundacji, zanim jeszcze otrzymaliśmy wpis do KRS. Potraktowałam je jako inwestycję i było to bardzo dobre posunięcie. Właściwie po 2 tygodniach od wyjazdu Franciszka Niemyskiego, inwestycja zwróciła się w 90%.Byliśmy w dość specyficznej sytuacji i dopiero budujemy nasze struktury. Franek z pełnym profesjonalizmem i bardzo umiejętnie dostosowywał się do naszych potrzeb. Otrzymaliśmy od niego niezbędne narzędzia, jak pozyskiwać pieniądze na nasze cele i jak dzielić się zadaniami. Możecie być pewni, że dowiecie się niezbędnych rzeczy, jak umiejętnie prowadzić swoją organizację, aby rosła w siłę. Jednak, co z tym zrobicie zależy od was. Namawiam do natychmiastowego wcielania w życie wiedzy. Wtedy efekty są od razu widoczne. Warto!

Ewa Kazimierczak
Fundacja Każdy Ważny

Małopolskie Towarzystwo Oświatowe (MTO)  z przyjemnością zaświadcza, że warsztaty na temat fundraisingu przeprowadzone w Nowym Sączu przez grupę GNYSZKA FUNDRAISING ADVISORS dla członków naszego zespołu ogromnie nas wzbogaciły i w znaczący sposób podniosły naszą wiedzę na ten temat. Po uważnym przeczytaniu książki "Fundraising" pana Macieja Gnyszki i kilkudniowych warsztatach oraz konsultacjach udało nam się w ciągu dwóch miesięcy zebrać kwotę ponad 70 tys. zł. . i zbieramy dalej czując przez cały czas życzliwe wsparcie całego zespołu szkoleniowego. Polecamy!

Zespół MTO
Małopolskie Towarzystwo Oświatowe w Nowym Sączu

sebaija

Warsztaty otwarte. To warsztaty, w których może wziąć udział każdy. Odbywają się cyklicznie co 2-3 miesiące w Warszawie. Ich tematy zależy od aktualnie sugerowanych nam przez Klientów tematów. Jeżeli w najbliższym czasie planujemy warsztaty, wówczas pojawia się link przenoszący do dedykowanej im strony. Czas trwania zajęć to 2 dni.  

Jakie korzyści przynoszą warsztaty otwarte? To rozwiązanie dla organizacji chcących przeszkolić 1-2 swoich pracowników lub dla ludzi rozpoczynających swoja przygodę z fundraisingiem. Nie znaczy to, że są one uboższe. To wciąż solidna dawka merytorycznej wiedzy popartej naszym doświadczeniem. A ponieważ to doświadczenie zdobywamy cały czas, to każde kolejne warsztaty są ulepszane. 

 

Najbliższe warsztaty odbędą się: 


8 Najczęstszych pytań i 8 konkretnych odpowiedzi na nie:

Czy fundraising zadziała w Waszej organizacji?

Wszystko zależy tylko i wyłącznie od Was. Fundraising to zmiana. Będzie tak jak w życiu – raz z górki, raz pod górkę. Cele zmiany jest bardzo atrakcyjny – płynność finansowa organizacji, efektywniejsze działanie, lepsze warunki pracy dla Ciebie i Twojego zespołu. W Polsce można budować relacje z Darczyńcami na ponad 40 sposobów. Bez względu na to czy pracujesz w fundacji, stowarzyszeniu, towarzystwie lub innej jednostce i bez względu na to jaką masz misję, jesteśmy w stanie wypracować z Tobą konkretny plan działań fundraisingowych.

 

Co możemy zaproponować organizacji działającej fundraisingowo?

Sami rozwijamy nasze długofalowe projekty fundraisingowe. Stajemy przed wyzwaniami zwiększania efektywności, innowacyjności i profesjonalizmu. Dlatego wiemy co robić, a czego unikać podczas kolejnych działań fundraisingowych. Współpracując z Twoją organizacją wypracujemy schematy działania i przekażemy wiedzę wraz z narzędziami jak wykorzystywać wszystkie nadarzające się szanse, a przede wszystkim jako sobie je stwarzać.

Jakie dajemy gwarancje naszego działania?

Z naszej strony zapewniamy, że wszystko o czym mówimy, wszystko co rekomendujemy i czego odradzamy zostało zweryfikowane naszym doświadczeniem. Wiemy co doprowadziło nas do sukcesów, a także wiemy co było przyczyną naszych porażek. Jako firma utrzymujemy się tylko i wyłącznie dzięki Klientom. Dlatego zależy nam, by grono tych zadowolonych z naszej pracy, polecających nas innym ciągle się rozwijało.

Natomiast jedynymi osobami, od których ostatecznie zależy efekt zmiany, jesteś Ty oraz Twój zespół. To jak z ćwiczeniem na siłowni. My oferujemy sprzęt i ciągłe wsparcie trenera. Ale to Ty wyciskasz i to Ty masz w efekcie wyglądać jak grecki bóg.

Michael

 

Czy zdobędziemy dla Was pieniądze?

Nie, nie zdobędziemy. Wiedz, że naszym celem jest usprawnienie pracy Twojej organizacji. 99% polskich NGOs nie wykorzystuje więcej niż 40% swoich zasobów. To jest pierwsze zadanie – wycisnąć maksimum z tego co już masz.

Czy przeprowadzamy akcje crowdfundingowe?

Crowdfunding to ostatnio bardzo modny termin. Niestety jest też zbyt naciągany. Ze względu na swoją specyfikę, prawie niemożliwym jest przewidywanie efektów akcji crowdfundingowych. Dlatego każdy kto mówi, że zna się na crowdfundingu po prostu kłamie lub jest fantastą. Tak naprawdę crowdfunding to sztuka odpowiedniego angażowania swoich znajomych. Wiedzą o tym Maciej Gnyszka, Szczepan Kasiński czy Michał Osiej, którzy zebrali po 15 000 złotych na wydanie swoich książek. Dlatego zamiast przeprowadzenia kampanii crowdfundingowej zaproponujemy Ci kilka godzin konsultacji, podczas których wypracujemy plan wyciśnięcia maksimum z posiadanych przez Ciebie zasobów, tak by Twoja akcja udała się w 100%. 

W jaki sposób jesteśmy wynagradzani?

Zarówno w odniesieniu do warsztatów, konsultacji, jak i audytu fundraisingowego naliczamy ustaloną z Klientami opłatę za nasze usługi. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się ze Szczepanem Kasińskim.

Skąd wzięły się sukcesy naszych Klientów?

Te sukcesy nie wzięły się znikąd. Ich źródła są dwa. Pierwszy: Często organizacje nie wiedzą na czym śpią – jakie mają zasoby, możliwości, talenty w zespołach. I to jest naszym celem – stworzyć plan wykorzystania Twoich niewykorzystywanych zasobów. Drugi: To zmiana myślenia w sposobie działania organizacji – efektywność, mierzalność działań, komunikacja, profesjonalizm. Brzmi to dla niektórych jak czarna magia, ale to po prostu wejście na wyższy poziom. Zmiana nie leży w portfelach Darczyńców, tylko w głowach zespołu organizacji.  

Ile kosztują nasze usługi?

Mamy cennik naszych usług, ale z premedytacją go nie publikujemy. Dlaczego? Ponieważ nasze usługi mają rozwiązać Twój problem lub ułatwić działanie Twojej organizacji. To na ile wycenimy naszą pracę zależy od tego jaki rodzaj pracy jest przed nami do wykonania.  Aby porozmawiać o cenach oraz możliwościach dla Twojej organizacji, skontaktuj się ze Szczepanem Kasińskim, który po krótkiej rozmowie przygotuje plan działania.  


Eksperci Gnyszka Fundraising Advisors od 2012 roku pozyskali dla naszej organizacji pieniądze na zakup 130 tysięcy posiłków dla uczniów Kolegium św. Stanisława Kostki. W ramach akcji fundraisingowych zebrali łącznie około milion złotych.

Podejmowane projekty i kampanie społeczne „Witajcie w domu”, „Powrót do Polski”, „Ulice Pamięci” nie byłyby możliwe bez profesjonalizmu zespołu, który systematycznie wdraża nowe strategie i pomysły. Na rynku firm pomagających organizacjom pozarządowym Gnyszka Fundraising Advisors wyróżnia się innowacyjnością, szybką komunikacja a przede wszystkim dużym doświadczeniem praktycznym.

Polecam serdecznie!

Ewa Petrykiewicz
Fundacja dla Polonii

Projekt bez tytułu (2)

Jeżeli masz więcej pytań lub chcesz porozmawiać o możliwościach jakie rysują się przed Twoją organizacją, to Karol Walas czeka na Ciebie:

k.walas@fundraisingadvisors.pl

+48 791 696 810