GFA_2_IMG_7852

Jak z nami współpracować?

Skoro już jesteś na tej stronie, to znaczy, że nie jest Ci obojętne dobro Twojej organizacji. Doskonale Cię

Skoro już jesteś na tej stronie, to znaczy, że nie jest Ci obojętne dobro Twojej organizacji. Doskonale Cię rozumiemy. W swojej pracy pomogliśmy już wielu organizacjom, a każde nowe zadanie traktujemy jako wyzwanie. Jesteśmy firmą i nikt nie daje nam pieniędzy grantowych na działalność. Przez to musimy być skuteczni, gdyż podstawą naszej działalności są tylko i wyłącznie zadowoleni klienci.

Możemy pomóc Twojej organizacji na 4 sposoby:

Outsourcing. Jest to forma współpracy, podczas które przygotowujemy Twoją organizację do fundraisingu by później zdobywać dla Ciebie darowizny. W celu osiągnięcia jak najlepszych wyników zawsze stosujemy się do następującego schematu działania.

a)      Pierwszym etapem podczas podejmowania współpracy jest odbycie spotkania o charakterze konsultacyjno – zapoznawczym. Nasz fundraiser przyjeżdża do biura organizacji, zapoznaje się z jej działaniem, możliwościami oraz zasobami. Na takie działanie poświęcamy 7-8 godzin zegarowych.

b)     Następnie w ciągu dwóch tygodni układamy plan współpracy na najbliższe  6 miesięcy wraz z opracowaniem raportu o sytuacji organizacji, z wyszczególnieniem zmian i sposobem ich wprowadzenia. Raport jest w całości udostępniany Zarządowi organizacji. W oparciu o raport oraz wyniki spotkania ustalamy miesięczną stawkę wynagrodzenia dla nas.

c)      Nasz fundraiser zjawia się ponownie w Państwa siedzibie celem omówienia wszystkich szczegółów współpracy, oraz podpisania umowy. Drugim celem tej wizyty jest przeprowadzenie konsultacji merytorycznych pozwalających na odpowiednie przygotowanie się do współpracy, a co z tym idzie szybsze efekty działań.

d)     Ustalamy strategię komunikacyjną oraz procedury obsługi przyszłych Darczyńców i rozpoczynamy działanie.

Cena usługi pkt 1,2, 3 i 4 jest ustalana indywidualnie.  

Stawki za kolejne miesiące współpracy w zależności od wyników pkt. 1 i 2 wahają się pomiędzy 2000 złotych netto, a 4500 złotych netto miesięcznie. Czas trwania umowy jest ustalany indywidualnie i wynosi od 6 miesięcy do 2-ch lat. W przypadku rezygnacji po odbyciu spotkania z pkt. 1 i opracowaniu raportu z pkt. 2 stawka za naszą pracę wynosi 70% stawki za punkty 1,2,3 i 4.

Zanim rozpoczniemy współpracę musisz wiedzieć, że:

a)      Współpraca polega na obopólnym zaangażowaniu. Ze swojej strony dokładamy wszelkich starań by Twoja organizacja jak najszybciej poczuła pozytywne skutki naszej pracy jednak musimy ze sobą współpracować.

b)     Nie działamy w oparciu o prowizje. Działalność fundraisingowa wynagradzana prowizyjnie jest sprzeczna z Międzynarodową Deklaracją Etyczną Fundraisingu oraz niekorzystna wizerunkowo. Akceptujemy stałe, ryczałtowe opłaty miesięczne.

c)      Wprowadzanie fundraisingu to zmiana i proces. Pieniądze nie pojawią się na koncie Twojej organizacji od zaraz. Naszym celem jest jak najlepsze przeprowadzenie zmiany i procesu, toteż często musimy wykonać określoną pracę, by Twoja organizacja mogła dobrze komunikować się z otoczeniem.

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania tutaj.

Warsztaty indywidualne. Jeżeli masz w swojej organizacji osoby mogące zająć się fundraisingiem, chcesz przeszkolić cały swój zespół lub masz podopiecznych, absolwentów, którym chcesz zapewnić odpowiednią wiedzę, to rozwiązanie jest dla Ciebie. O warsztatach indywidualnych dowiesz się więcej tutaj. Jeżeli chcesz zamówić warsztaty, kliknij tutaj. Dzień warsztatów indywidualnych (6-7 godzin zegarowych) kosztuje 2000 złotych netto. W przypadku zamawiania większej liczby warsztatów ustalamy indywidualny rabat.

Konsultacje indywidualne. Nasi fundraiserzy służą wiedzą i doświadczeniem. Pytajcie, a dostaniecie odpowiedź – tak krótko można opisać podstawową funkcję konsultacji. Więcej informacji znajdziesz tutaj. By je zamówić, skontaktuj się z Mateuszem Matlakiem tutaj. Godzina konsultacji osobistych w Warszawie lub Krakowie lub online kosztuje 219 złotych brutto.

Warsztaty otwarte. Są to warsztaty, na które może przyjść każdy. Oferujemy szeroki zakres tematyczny pozwalający na zdobycie wiedzy z wielu dziedzin. Listę najbliższych warsztatów zobaczysz klikając tutaj, zaś listę wszystkich warsztatów jakie oferujemy poznasz tutaj.

 

Comments

comments

Twój komentarz