office-620817_1920

Skąd wziąć pieniądze na inwestycję w NGO?

Warsztaty „Skąd wziąć pieniądze na rozwój organizacji?” Miejsce: warsztaty online. Data: piątek, 18 listopada, godzina 11:00-14:00 Zapisz się!​ Skąd

Warsztaty „Skąd wziąć pieniądze na rozwój organizacji?”

Miejsce: warsztaty online.

Data: piątek, 18 listopada, godzina 11:00-14:00

Zapisz się!

Skąd wziąć pieniądze na rozwój organizacji – to pytanie, które zadaje sobie wielu ludzi, dla których misja ich fundacji lub stowarzyszenia są bardzo ważne. W Polsce wiele mówi się o fundraisingu, potrzebie profesjonalizacji, efektywnych narzędziach, tylko… to wszystko kosztuje. Nie są to olbrzymie kwoty, ale dla fundacji, która dopiero rozpoczyna swoją działalność lub po prostu chce działań niezależnie od grantów, to inwestycja wymagająca przemyślenia.

Z naszych obserwacji wynika, że ponad 90% polskich NGOs nie wykorzystuje więcej niż 40% swojego potencjału. Pora to zmienić. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz wiedzy, zapewnisz sobie wiedzę, która zaprocentuje w szybkim czasie.

Dowiesz się:

  • Jak opowiadać o misji organizacji, żeby na koncie zaczęły pojawiać się darowizny.
  • Komu proponować inwestowanie w Twoją organizację.
  • Jak rozmawiać z przedstawicielami biznesu.
  • W jaki sposób wycisnąć maksimum z posiadanych zasobów.
  • Jak wykorzystać potencjał osób, które współtworzą z Tobą organizację.

Warsztaty odbędą się w trybie online. Dzięki temu otrzymasz wiedzę, którą niewielu w Polsce może się pochwalić bez wychodzenia ze swojego biura/domu.

Zapisz się!

ja2Warsztaty poprowadzi Mateusz Paweł Matlak

Mentor Rozwoju NGOs. Współpracując z naszymi Klientami zdobył doświadczenie i wiedzę jak najlepiej przeprowadzić pozytywne zmiany w organizacjach pozarządowych. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła 2 w Krakowie. Autor wpisów poświęconych fundraisingowi oraz profesjonalizacji NGOs. Miłośnik szczekających i miauczących czworonogów.

Cena: 100 złotych brutto. Zapisy przyjmujemy do 3 listopada.

Comments

comments

1 komentarz w temacie “Skąd wziąć pieniądze na inwestycję w NGO?

Twój komentarz