Eksperci Gnyszka Fundraising Advisors od 2012 roku pozyskali dla naszej organizacji pieniądze na zakup 200 tysięcy posiłków dla uczniów Kolegium św. Stanisława Kostki. W ramach akcji fundraisingowych zebrali łącznie około 2 000 000 złotych.

Podejmowane projekty i kampanie społeczne „Witajcie w domu”, „Powrót do Polski”, „Ulice Pamięci” nie byłyby możliwe bez profesjonalizmu zespołu, który systematycznie wdraża nowe strategie i pomysły. Na rynku firm pomagających organizacjom pozarządowym Gnyszka Fundraising Advisors wyróżnia się innowacyjnością, szybką komunikacja a przede wszystkim dużym doświadczeniem praktycznym.

Polecam serdecznie!

Ewa Petrykiewicz
Fundacja dla Polonii

Szkolenie z Gnyszka Fundraising Advisors odbyło się w naszej Fundacji, zanim jeszcze otrzymaliśmy wpis do KRS. Potraktowałam je jako inwestycję i było to bardzo dobre posunięcie. Właściwie po 2 tygodniach od wyjazdu Franciszka Niemyskiego, inwestycja zwróciła się w 90%.Byliśmy w dość specyficznej sytuacji i dopiero budujemy nasze struktury. Franek z pełnym profesjonalizmem i bardzo umiejętnie dostosowywał się do naszych potrzeb. Otrzymaliśmy od niego niezbędne narzędzia, jak pozyskiwać pieniądze na nasze cele i jak dzielić się zadaniami. Możecie być pewni, że dowiecie się niezbędnych rzeczy, jak umiejętnie prowadzić swoją organizację, aby rosła w siłę. Jednak, co z tym zrobicie zależy od was. Namawiam do natychmiastowego wcielania w życie wiedzy. Wtedy efekty są od razu widoczne. Warto!

Ewa Kazimierczak
Fundacja Każdy Ważny

Małopolskie Towarzystwo Oświatowe (MTO)  z przyjemnością zaświadcza, że warsztaty na temat fundraisingu przeprowadzone w Nowym Sączu przez grupę GNYSZKA FUNDRAISING ADVISORS dla członków naszego zespołu ogromnie nas wzbogaciły i w znaczący sposób podniosły naszą wiedzę na ten temat. Po uważnym przeczytaniu książki "Fundraising" pana Macieja Gnyszki i kilkudniowych warsztatach oraz konsultacjach udało nam się w ciągu dwóch miesięcy zebrać kwotę ponad 70 tys. zł. . i zbieramy dalej czując przez cały czas życzliwe wsparcie całego zespołu szkoleniowego. Polecamy!

MTO Team
Małopolskie Towarzystwo Oświatowe w Nowym Sączu

Polecam współpracę z Gnyszka Fundraising Advisors!

Pana Michała Osieja z GFA miałam okazję poznać przy okazji przygotowanej przez niego oraz Fundację dla Polonii petycji na CitizenGO: http://www.citizengo.org/pl/8962-list-z-poparciem-dla-naszych-rodakow.

Był to list poparcia dla naszych Rodaków mieszkających  za obecną wschodnią granicą Polski. Cieszę się, że wspólnymi siłami udało nam się zebrać ponad 25 tysięcy podpisów i zainteresować sprawą wiele dużych mediów.

Przy okazji wspomnianej akcji oraz innych, które regularnie obserwuję, przekonałam się, że GFA łączy wiedzę i doświadczenie po to, by wczuwać się w misję tych, którzy im zaufali i aby skutecznie wspierać ich w działaniu. GFA obala też stereotyp, jakoby działanie na rzecz wartości musiało odbywać się po omacku.

Znany filozof E. Burke mówił, że aby zło zatryumfowało, wystarczy, aby dobry człowiek niczego nie robił. A GFA zachęca nas do tego, by wziąć świat w swoje ręce oraz daje narzędzia, by umieć to robić. Polecam współpracę z Gnyszka Fundraising Advisors, bo to grupa profesjonalistów z pasją.

Magdalena Korzekwa
CitizenGO

Członkowie naszej Fundacji uczestniczyli w szkoleniu przeprowadzonym przez firmęGnyszka Fundraising Advisors.

Czas, który był na to przeznaczony został wykorzystany co do minuty. Podano nam w bardzo przystępny sposób wszelkie informacje teoretyczne, a co najważniejsze zostały z nami od razu przećwiczone. Każda z wątpliwości była omawiana i szkoleniowiec efektywnie kierował rozmowami, tak abyśmy sami umieli znaleźć wyjście.

Uważamy, że szkolenie jest warte inwestowania w nie i w późniejszym okresie zaowocuje wieloma pozytywnymi wynikami.

Marta Grylak
Prezes Zarządu Fundacji Podwójne Szczęście