• gnycha foto
  „Szef szefów”, Trener
  Maciej Gnyszka
  gnycha foto

  Maciej Gnyszka „Szef szefów”, Trener

  http://www.maciejgnyszka.pl


  Założyciel oraz CEO firmy. Mówią, że to generał Patton polskiego fundraisingu. Często cytuje zawołanie wybitnego amerykańskiego dowódcy „Śmiało, zawsze śmiało!”. I ta odwaga działa. Prócz tego Maciej potrafi dogadać się z każdym, rozwiązać każdy problem oraz zjednywać wokół siebie ludzi. Urodzony optymista z błyskiem w oku.

  Maciej z powodzeniem prowadzi GFA. Z fundraisingiem ma do czynienia na co dzień. W 2010 r. założył Towarzystwa Biznesowe, które zrzeszają przedsiębiorców z całej Polski w grupach networkingowych. Z wykształcenia architekt i socjolog. Skończył studia na Politechnice Warszawskiej i Uniwersytecie Warszawskim. W młodości zwycięzca olimpiad przedmiotowych i redaktor naczelny gazetek szkolnych. Stypendysta Prezesa Rady Ministrów, Ministra Edukacji Narodowej i Sportu, Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci oraz Batuz Foundation. Autor pierwszego polskiego podręcznika praktycznego o fundraisingu. Prywatnie szczęśliwy mąż Aleksandry, tata Maksymiliana i Antoniego.    Maciej bloguje pod swoim nazwiskiem

 • KODAK DIGITAL STILL CAMERA
  Fundraiser
  Dorota Walas
  KODAK DIGITAL STILL CAMERA

  Dorota Walas Fundraiser

  ½ fundraisingowego małżeństwa.

  Niestrudzona idealistka zawzięcie wierząca w możliwość zmiany świata. Od 11 lat zaangażowana w wolontariat na rzecz dzieci, niepełnosprawnych i ubogich. Od 5 lat współpracuje z organizacjami pozarządowymi. Jest fundraiserem z certyfikatem European Fundraising Association. W pracy największą wartością jest dla niej spotkanie z drugim człowiekiem i poznanie jego historii. Miłośniczka listów fundraisingowych z uwrażliwionym, lekkim piórem.

  Absolwentka Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego. Nie wyobraża sobie życia bez książek i kotów. Sądzi tak, jak Dostojewski, że ,,przebywanie z dziećmi leczy duszę”. Uwielbia górskie podboje i długie spacery.

 • Patrycja 2
  Fundraiser
  Patrycja Zdziech
  Patrycja 2

  Patrycja Zdziech Fundraiser

  Patrycja od dawna intuicyjnie działała fundraisingowo angażując się w działania Fundacji Życie i Rodzina, która walczy o ochronę każdego poczętego życia. Dodatkowo interesuje się dekoracją oraz florystyką. Największą pasją Patrycji jest taniec, a szczególnie latynoskie rytmy są bliskie jej sercu.
   
  Obecnie współpracuje przy projekcie "Misja Gabriela" a także z Fundacją l'Arche.
   
   
 • john 2
  Fundraiser
  Jan Gębalski
  john 2

  Jan Gębalski Fundraiser

  Jeżeli wskazać mężczyznę o manierach przedwojennego dżentelmena, to każdy z nas postawiłby na Jana w pierwszej kolejności. Jan pracuje u nas od kwietnia 2015 roku. W tym czasie zdążył zasmakować już kilkukrotnie czym jest sukces wbudowaniu relacji z Darczyńcami.

  Jan studiuje Historię na UW. Jest Członkiem warszawskiej korporacji akademickiej Sarmatia. W GFA gra jako skrzydłowy pomocnik często prowadząc brawurowe rajdy. Prywatnie interesuje się historią ze szczególnym uwzględnieniem historii politycznej PRL, a także literaturą, filmem i jeździectwem. W swojej pracy stara się łączyć pasję poszukiwania nowych rozwiązań z rzetelnością badacza-historyka.

 • szczepan
  COO, Fundraising Manager, Trener
  Szczepan Kasiński
  szczepan

  Szczepan Kasiński COO, Fundraising Manager, Trener

  http://www.szczepankasinski.pl


  Kręgosłup naszej drużyny. Oaza spokoju i opanowania o iście „pythonowskim” poczuciu humoru.

  Szczepan to niezwykle skuteczny praktyk fundraisingu, który korzysta z doświadczenia zdobywanego od 2009 roku. Jest fundraiserem z certyfikatem European Fundraising Association, członkiem Polskiego Stowarzyszenia Fundraisingu. Doradzał kilkunastu organizacjom pozarządowym, pomagał tworzyć strategie komunikacyjne i fundraisingowe. Zwolennik budowania wieloletnich relacji z Darczyńcą. Prócz tego dba o rozwój naszej firmy, a także jest skarbnicą wiedzy. Szczepan twierdzi, że to nie pieniądze zmieniają świat, a ludzie. I jak tu mu odmówić racji?

  Redaktor Naczelny portalu LepszeNGO.pl 

  Szczepan wraz z Mateuszem pracuje w Krakowie.

 • sesja_05_010
  Fundraising Manager
  Sebastian Kęciek
  sesja_05_010

  Sebastian Kęciek Fundraising Manager

  Absolwent stosunków międzynarodowych Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz Instytutu Politologii Jezuickiej Akademii Ignaitanum. Stypendysta Uniwersytetu Eötvösa Loránda i stażysta Węgierskiej Akademii Nauk w Budapeszcie. Prezes honorowy oddziału krakowskiego stowarzyszenia Studenci dla Rzeczypospolitej. W GFA odpowiedzialny za współpracę z Fundacją dla Polonii oraz Misją Gabriela. Wierny zawołaniu „Moc bowiem w słabości się doskonali”.

 • ja2
  Mentor Rozwoju NGOs
  Mateusz Paweł Matlak
  ja2

  Mateusz Paweł Matlak Mentor Rozwoju NGOs

  http://www.panwrednytyp.pl

  Nasz środkowy pomocnik. Wspiera naszych fundraiserów swoim piórem, pomysłami, gadatliwością, a zdobyte doświadczenie wykorzystuje podczas konsultacji z Klientami. Jednocześnie dba o nasz wizerunek, komunikację oraz ofertę. Jeżeli dostaniesz nasz newsletter, to właśnie Mateusz będzie jego autorem. 

  Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła 2 w Krakowie. Obecnie studiuje Zarządzanie Projektami na Uniwersytecie Ekonomicznym. Autor wpisów poświęconych fundraisingowi oraz profesjonalizacji NGOs. Orędownik modelu społecznego, w którym obywatele samoorganizując się potrafią odpowiadać na różne potrzeby społeczne, tak jak ma to miejsce chociażby w Szwajcarii. W wolnych chwilach gra na gitarze, tańczy salsę oraz bloguje jako Pan Wredny Typ. Miłośnik szczekających i miauczących czworonogów.

  Mateusz wraz ze Szczepanem operuje z tej ładniejszej stolicy, z Krakowa.

 • male3
  Networker, Fundraiser, Trener, Specjalista ds. Klientów Kluczowych
  Franciszek Niemyski
  male3

  Franciszek Niemyski Networker, Fundraiser, Trener, Specjalista ds. Klientów Kluczowych

  „Cicha woda brzegi rwie” – z jednej strony urodzony dyplomata o wyważonej naturze, z drugiej skuteczny networker i fundraiser z charakterem. Na pytanie o załatwienie różowego czołgu z piernika w skali 1:1 zapyta się „a na kiedy?”

  Franciszek w pracy fundraisera korzysta z ponad 9-letniego doświadczenia działalności w szerokim spektrum organizacji pozarządowych. Specjalista od networkingu, prezes Towarzystwa Biznesowego w Warszawie wspierający rozwój grup networkingowych w całej Polsce. W przeszłości zawodowo związany również z samorządem terytorialnym. W GFA zajmuje się kontaktem z Klientem. 

 • MOsiej_IMG_7776
  Fundraising Manager, Trener
  Michał Osiej
  MOsiej_IMG_7776

  Michał Osiej Fundraising Manager, Trener

  http://www.michalosiej.pl/

  Gdybyśmy byli drużyną piłkarską, Michał byłby napastnikiem. Zresztą futbol to jego wielka pasja. Poza tym to fundraiser, który udowadnia, że konsekwentne działania połączone z umiejętnym wykorzystywanie narzędzi internetowych oraz pomysłowością przynosi świetne rezultaty. 

  Michał jest w GFA od 2012 roku. W tym czasie zdobył ponad milion złotych jako fundraiser Fundacji Dla Polonii, Fundacji Jaśka Meli „Poza Horyzonty”, Fundacji Dobroczynnosc.com, Fundacji Dobrych Mediów, oraz Centrum Kultury i Tradycji Wiedeń 1683. Obecnie zajmuje się projektem „Misja Gabriela”.

  Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.   

  Michał prowadzi swój blog: www.michalosiej.pl

 • KODAK DIGITAL STILL CAMERA
  Fundraiser
  Karol Walas
  KODAK DIGITAL STILL CAMERA

  Karol Walas Fundraiser

  ½ fundraisingowego małżeństwa.

   „Nie wolno zostawiać świata takim, jaki jest” – to korczakowskie motto napędza Karola do codziennej pracy. Wychodzi z założenia, że każdy fundraiser jest społecznym pedagogiem, wychowującym do mądrego i rzetelnego pomagania. Korzystając z dwuletniego doświadczenia nie boi się wyjść przed szereg i przemówić, gdy uważa, że należy podjąć działanie.

  Karol jest absolwentem naszych warsztatów, po których osiągnął wysokie wyniki finansowe. Uwielbia wystąpienia publiczne oraz te dyskretne, ale pełne entuzjazmu rozmowy z Darczyńcami.

  Prywatnie pisze bloga pedagogicznego (www.karolwalas.pl) oraz studiuje na jednej z gliwickich uczelni.

   

 • wicia
  Fundraising Manager
  Jan Benedykt Witkowski
  wicia

  Jan Benedykt Witkowski Fundraising Manager

  Janek to miłośnik czerstwego i ciętego żartu.
  Od razu został rzucony na głęboka wodę pomagając
  Zespołowi w przeprowadzeniu Akcji #TakSytuacja dla Fundacji dla Polonii.

  Obecnie zajmuje pozycję obrotowego biurowego, koncentrując się na współpracy z Towarzystwem Pomocy Głuchoniewidomym.
  "Zawodowo" przez ostatnie 12 lat jest związany z ruchem harcerskim, obecnie od 2 lat pełni funkcje szefa kręgu wędrowników w Skautach Europy. Interesuje się cyberbezpieczeństwem i bezpieczeństwem energetycznym.
  Zwyciężył wiele konkursów w latach szkolnych, najbardziej ceni sobie tytuł mistrza debat oksfordzkich w Warszawie.
  Studiuje prawo na Uniwersytecie Warszawskim.