• gnycha foto
  „Szef szefów”, Trener
  Maciej Gnyszka
  gnycha foto

  Maciej Gnyszka „Szef szefów”, Trener

  http://www.maciejgnyszka.pl


  Założyciel oraz CEO firmy. Mówią, że to generał Patton polskiego fundraisingu. Często cytuje zawołanie wybitnego amerykańskiego dowódcy „Śmiało, zawsze śmiało!”. I ta odwaga działa. Prócz tego Maciej potrafi dogadać się z każdym, rozwiązać każdy problem oraz zjednywać wokół siebie ludzi. Urodzony optymista z błyskiem w oku.

  Maciej z powodzeniem prowadzi GFA. Z fundraisingiem ma do czynienia na co dzień. W 2010 r. założył Towarzystwa Biznesowe, które zrzeszają przedsiębiorców z całej Polski w grupach networkingowych. Z wykształcenia architekt i socjolog. Skończył studia na Politechnice Warszawskiej i Uniwersytecie Warszawskim. W młodości zwycięzca olimpiad przedmiotowych i redaktor naczelny gazetek szkolnych. Stypendysta Prezesa Rady Ministrów, Ministra Edukacji Narodowej i Sportu, Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci oraz Batuz Foundation. Autor pierwszego polskiego podręcznika praktycznego o fundraisingu. Prywatnie szczęśliwy mąż Aleksandry, tata Maksymiliana i Antoniego.    Maciej bloguje pod swoim nazwiskiem

 • szczepannewfoto
  dyrektor zarządzający (COO)
  Szczepan Kasiński
  szczepannewfoto

  Szczepan Kasiński dyrektor zarządzający (COO)

  http://www.szczepankasinski.pl


  Kręgosłup naszej drużyny. Oaza spokoju i opanowania o iście „pythonowskim” poczuciu humoru.

  Szczepan to niezwykle skuteczny praktyk fundraisingu, który korzysta z doświadczenia zdobywanego od 2009 roku. Jest fundraiserem z certyfikatem European Fundraising Association, członkiem Polskiego Stowarzyszenia Fundraisingu. Doradzał kilkuset organizacjom pozarządowym, pomagał tworzyć strategie komunikacyjne i fundraisingowe. Zwolennik budowania wieloletnich relacji z Darczyńcą. Prócz tego dba o rozwój naszej firmy, a także jest skarbnicą wiedzy. Szczepan twierdzi, że to nie pieniądze zmieniają świat, a ludzie. I jak tu mu odmówić racji?

  Redaktor Naczelny portalu LepszeNGO.pl

 • aniazdjstr
  Fundraising Manager
  Anna Anioł
  aniazdjstr

  Anna Anioł Fundraising Manager

  Od wielu lat związana z krakowskimi organizacjami pozarządowymi i lokalnymi inicjatywami. Poszukiwania rozwiązań na wyzwania w ngo zaprowadziły ją na drogę fundraisingu. Obecnie współpracuje z Fundacją Jaśka Meli Poza Horyzonty. Uwielbia to uczucie, gdy mówi Darczyńcy "dziękuję!", choć potrafi rozpisać to na dwóch stronach listu.
  Z wykształcenia jest pedagogiem, z zamiłowania muzykiem i wokalistką, a z natury optymistką. Zamierza całe życie walczyć o lepszy świat, a młodsze pokolenie zarażać miłością do muzyki.

 • KODAK DIGITAL STILL CAMERA
  Fundraising Manager
  Dorota Walas
  KODAK DIGITAL STILL CAMERA

  Dorota Walas Fundraising Manager

  ½ fundraisingowego małżeństwa.

  Niestrudzona idealistka zawzięcie wierząca w możliwość zmiany świata. Od 11 lat zaangażowana w wolontariat na rzecz dzieci, niepełnosprawnych i ubogich. Od 5 lat współpracuje z organizacjami pozarządowymi. Jest fundraiserem z certyfikatem European Fundraising Association. W pracy największą wartością jest dla niej spotkanie z drugim człowiekiem i poznanie jego historii. Miłośniczka listów fundraisingowych z uwrażliwionym, lekkim piórem.

  Absolwentka Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego. Nie wyobraża sobie życia bez książek i kotów. Sądzi tak, jak Dostojewski, że ,,przebywanie z dziećmi leczy duszę”. Uwielbia górskie podboje i długie spacery.

 • Patrycja 2
  Fundraiser
  Patrycja Zdziech
  Patrycja 2

  Patrycja Zdziech Fundraiser

  Patrycja od dawna intuicyjnie działała fundraisingowo angażując się w działania Fundacji Życie i Rodzina, która walczy o ochronę każdego poczętego życia. Dodatkowo interesuje się dekoracją oraz florystyką. Największą pasją Patrycji jest taniec, a szczególnie latynoskie rytmy są bliskie jej sercu.
   
  Obecnie współpracuje przy projekcie "Misja Gabriela" a także z Fundacją l'Arche.
   
   
 • john 2
  Fundraiser
  Jan Gębalski
  john 2

  Jan Gębalski Fundraiser

  Jeżeli wskazać mężczyznę o manierach przedwojennego dżentelmena, to każdy z nas postawiłby na Jana w pierwszej kolejności. Jan pracuje u nas od kwietnia 2015 roku. W tym czasie zdążył zasmakować już kilkukrotnie czym jest sukces wbudowaniu relacji z Darczyńcami.

  Jan studiuje Historię na UW. Jest Członkiem warszawskiej korporacji akademickiej Sarmatia. W GFA gra jako skrzydłowy pomocnik często prowadząc brawurowe rajdy. Prywatnie interesuje się historią ze szczególnym uwzględnieniem historii politycznej PRL, a także literaturą, filmem i jeździectwem. W swojej pracy stara się łączyć pasję poszukiwania nowych rozwiązań z rzetelnością badacza-historyka.

 • sesja_05_010
  Fundraising Manager
  Sebastian Kęciek
  sesja_05_010

  Sebastian Kęciek Fundraising Manager

  Absolwent stosunków międzynarodowych Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz Instytutu Politologii Jezuickiej Akademii Ignaitanum. Stypendysta Uniwersytetu Eötvösa Loránda i stażysta Węgierskiej Akademii Nauk w Budapeszcie. Prezes honorowy oddziału krakowskiego stowarzyszenia Studenci dla Rzeczypospolitej. W GFA odpowiedzialny za współpracę z Fundacją dla Polonii oraz Misją Gabriela. Wierny zawołaniu „Moc bowiem w słabości się doskonali”.

 • franeknewfoto
  Trener
  Franciszek Niemyski
  franeknewfoto

  Franciszek Niemyski Trener

  Franciszek przez 6 lat koordynował tworzenie i wdrażanie kampanii fundraisingowych w czym pomagało mu ponad 9-letnie doświadczenie z szerokiego spektrum organizacji pozarządowych. Specjalista od networkingu, prezes Towarzystwa Biznesowego w Warszawie wspierający rozwój grup networkingowych w całej Polsce. W przeszłości zawodowo związany również z samorządem terytorialnym. Obecnie Dyrektor Krajowy Towarzystw Biznesowych SA. W GFA dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem w ramach szkoleń.

 • MOsiej_IMG_7776
  Fundraising Manager, Trener
  Michał Osiej
  MOsiej_IMG_7776

  Michał Osiej Fundraising Manager, Trener

  http://www.michalosiej.pl/

  Gdybyśmy byli drużyną piłkarską, Michał byłby napastnikiem. Zresztą futbol to jego wielka pasja. Poza tym to fundraiser, który udowadnia, że konsekwentne działania połączone z umiejętnym wykorzystywanie narzędzi internetowych oraz pomysłowością przynosi świetne rezultaty. 

  Michał jest w GFA od 2012 roku. W tym czasie zdobył ponad milion złotych jako fundraiser Fundacji Dla Polonii, Fundacji Jaśka Meli „Poza Horyzonty”, Fundacji Dobroczynnosc.com, Fundacji Dobrych Mediów, oraz Centrum Kultury i Tradycji Wiedeń 1683. Obecnie zajmuje się projektem „Misja Gabriela”.

  Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.   

  Michał prowadzi swój blog: www.michalosiej.pl

 • KODAK DIGITAL STILL CAMERA
  Fundraising Manager
  Karol Walas
  KODAK DIGITAL STILL CAMERA

  Karol Walas Fundraising Manager

  ½ fundraisingowego małżeństwa.

   „Nie wolno zostawiać świata takim, jaki jest” – to korczakowskie motto napędza Karola do codziennej pracy. Wychodzi z założenia, że każdy fundraiser jest społecznym pedagogiem, wychowującym do mądrego i rzetelnego pomagania. Korzystając z dwuletniego doświadczenia nie boi się wyjść przed szereg i przemówić, gdy uważa, że należy podjąć działanie.

  Karol jest absolwentem naszych warsztatów, po których osiągnął wysokie wyniki finansowe. Uwielbia wystąpienia publiczne oraz te dyskretne, ale pełne entuzjazmu rozmowy z Darczyńcami.

  Prywatnie pisze bloga pedagogicznego (www.karolwalas.pl) oraz studiuje na jednej z gliwickich uczelni.