Zespół

Maciej Gnyszka

Z wykształcenia architekt i socjolog. Skończył studia na Politechnice Warszawskiej i Uniwersytecie Warszawskim. W młodości zwycięzca olimpiad przedmiotowych i redaktor naczelny gazetek szkolnych. Stypendysta Prezesa Rady Ministrów, Ministra Edukacji Narodowej i Sportu, Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci oraz Batuz Foundation. Obecnie fundraiser, przedsiębiorca i blogger – w każdym calu. Jako Prezses Gnyszka Fundraising Advisors zajmuje się rozwojem finansowania instytucji, które uważa za pożyteczne dla Polski. Interesuje się tym, co według niego kluczowe dla zrozumienia świata: teologią, socjologią i ekonomią. Jako architekt ma zamiar projektować świetne obiekty. Jako fundraiser – w sferze publicznej chce współtworzyć dobre, stabilne instytucje. Dla swoich klientów zebrał w ciągu 2 lat ponad 2 000 000 złotych.

maciek[at]fundraisingadvisors.pl

 

Franciszek Niemyski

Sprawny organizator. Posiada 8-letnie doświadczenie w szerokim spektrum organizacji pozarządowych. Bardzo dobre wyniki w pracy fundraisera zawdzięcza licznym szkoleniom praktycznym oraz teoretycznym. Na prośbę o różowy czołg zapyta: Na kiedy? Zawodowo związany również z samorządem terytorialnym. Wytchnienia od codziennych obowiązków szuka w czasie spędzonym z licznym gronem znajomych. Nie zapomina też o pozytywnym wpływie sportu na kondycję fizyczną i intelektualną: długo trenował sztuki walki i sporty siłowe. W życiu ceni chwile spokojnej refleksji nad duchową naturą świata.

f.niemyski[at]fundraisingadvisors.pl

 


Michał Osiej

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UKSW oraz Wydziału Zarządzania UW. Fundraiser prowadzący kilka projektów, których celem jest zapewnienie stabilizacji finansowej dla organizacji pozarządowych. Obecnie jednym z najważniejszych zadań Michała jest współpraca fundraisingowa z Kolegium im. Św. Stanisława Kostki.

Motto Michała to: „Musi się w tobie palić to, co chcesz zapalić w innych”.

m.osiej[at]fundraisingadvisors.pl

 

 

 

 

 

 

 

Szczepan Kasiński

Absolwent historii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Fundraiser z certyfikatem EFA (European Fundraising Association) i doświadczeniem w kilku organizacjach pozarządowych. Zwolennik działań z amerykańskim rozmachem, ale słowiańską duszą. Współtworzy krakowską filię GFA, zajmując się kilkoma małopolskimi projektami. Wiedzą dzieli się na blogu: http://szczepankasinski.pl/
W czasie wolnym fascynat krucjat, polskiej fantastyki i political thrillers pióra Toma Clancy’ego.
Twierdzi, że to nie pieniądze zmieniają świat, ale ludzie.
sz.kasinski[at]fundraisingadvisors.pl

Mateusz Paweł Matlak

Lider Działu Szkoleń. Absolwent Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie. Wcześniej zawodowo związany z Polskim Stowarzyszeniem Fundraisingu, gdzie był współodpowiedzialny za organizację oraz promocję projektu Polski Fundraising. Jego celem zawodowym jest realizacja ludzkich marzeń i profesjonalne wspieranie inicjatyw obywatelskich. W GFA od maja 2013r. Mateusz dba o promocję oraz organizację szkoleń, przygotowuje oferty, koordynuje pracę trenerów czasami włączając się w działania fundraisingowe. Miłośnik kultury alternatywnej, systemów walki o militarnym rodowodzie, gry na gitarze oraz historii. Wraz ze Szczepanem Kasińskim współtworzy krakowski oddział firmy.

m.matlak[at]fundraisingadvisors.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sebastian Kęciek

Absolwent stosunków międzynarodowych Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz Instytutu Politologii jezuickiej Akademii Ignaitanum. Stypendysta Uniwersytetu Eötvösa Loránda i stażysta Węgierskiej Akademii Nauk w Budapeszcie. Prezes honorowy oddziału krakowskiego stowarzyszenia Studenci dla Rzeczypospolitej. W GFA odpowiedzialny za współpracę z Fundacją dla Polonii oraz Misją Gabriela. Wierny zawołaniu „Moc bowiem w słabości się doskonali”.

s.keciek[at]fundraisingadvisors.pl