• Gnyszka
  „Szef szefów”, Trener
  Maciej Gnyszka
  Gnyszka

  Maciej Gnyszka „Szef szefów”, Trener

  http://www.maciejgnyszka.pl


  Założyciel oraz CEO firmy. Mówią, że to generał Patton polskiego fundraisingu. Często cytuje zawołanie wybitnego amerykańskiego dowódcy „Śmiało, zawsze śmiało!”. I ta odwaga działa. Prócz tego Maciej potrafi dogadać się z każdym, rozwiązać każdy problem oraz zjednywać wokół siebie ludzi. Urodzony optymista z błyskiem w oku.

  Maciej z powodzeniem prowadzi GFA. Z fundraisingiem ma do czynienia na co dzień. W 2010 r. założył Towarzystwa Biznesowe, które zrzeszają przedsiębiorców z całej Polski w grupach networkingowych. Z wykształcenia architekt i socjolog. Skończył studia na Politechnice Warszawskiej i Uniwersytecie Warszawskim. W młodości zwycięzca olimpiad przedmiotowych i redaktor naczelny gazetek szkolnych. Stypendysta Prezesa Rady Ministrów, Ministra Edukacji Narodowej i Sportu, Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci oraz Batuz Foundation. Autor pierwszego polskiego podręcznika praktycznego o fundraisingu. Prywatnie szczęśliwy mąż Aleksandry, tata Maksymiliana i Antoniego.    Maciej bloguje pod swoim nazwiskiem

 • Ania
  Fundraising Manager
  Anna Anioł
  Ania

  Anna Anioł Fundraising Manager

  Od wielu lat związana z krakowskimi organizacjami pozarządowymi i lokalnymi inicjatywami. Poszukiwania rozwiązań na wyzwania w ngo zaprowadziły ją na drogę fundraisingu. Obecnie współpracuje z Fundacją Jaśka Meli Poza Horyzonty. Uwielbia to uczucie, gdy mówi Darczyńcy "dziękuję!", choć potrafi rozpisać to na dwóch stronach listu.
  Z wykształcenia jest pedagogiem, z zamiłowania muzykiem i wokalistką, a z natury optymistką. Zamierza całe życie walczyć o lepszy świat, a młodsze pokolenie zarażać miłością do muzyki.

 • KODAK DIGITAL STILL CAMERA
  Fundraising Manager
  Dorota Walas
  KODAK DIGITAL STILL CAMERA

  Dorota Walas Fundraising Manager

  ½ fundraisingowego małżeństwa.

  Niestrudzona idealistka zawzięcie wierząca w możliwość zmiany świata. Od 11 lat zaangażowana w wolontariat na rzecz dzieci, niepełnosprawnych i ubogich. Od 5 lat współpracuje z organizacjami pozarządowymi. Jest fundraiserem z certyfikatem European Fundraising Association. W pracy największą wartością jest dla niej spotkanie z drugim człowiekiem i poznanie jego historii. Miłośniczka listów fundraisingowych z uwrażliwionym, lekkim piórem.

  Absolwentka Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego. Nie wyobraża sobie życia bez książek i kotów. Sądzi tak, jak Dostojewski, że ,,przebywanie z dziećmi leczy duszę”. Uwielbia górskie podboje i długie spacery.

 • Pati
  Fundraiser
  Patrycja Zdziech
  Pati

  Patrycja Zdziech Fundraiser

  Patrycja od dawna intuicyjnie działała fundraisingowo angażując się w działania Fundacji Życie i Rodzina, która walczy o ochronę każdego poczętego życia. Dodatkowo interesuje się dekoracją oraz florystyką. Największą pasją Patrycji jest taniec, a szczególnie latynoskie rytmy są bliskie jej sercu.
   
  Obecnie współpracuje przy projekcie "Misja Gabriela" a także z Fundacją l'Arche.
   
   
 • franeknewfoto
  Trener
  Franciszek Niemyski
  franeknewfoto

  Franciszek Niemyski Trener

  Franciszek przez 6 lat koordynował tworzenie i wdrażanie kampanii fundraisingowych w czym pomagało mu ponad 9-letnie doświadczenie z szerokiego spektrum organizacji pozarządowych. Specjalista od networkingu, prezes Towarzystwa Biznesowego w Warszawie wspierający rozwój grup networkingowych w całej Polsce. W przeszłości zawodowo związany również z samorządem terytorialnym. Obecnie Dyrektor Krajowy Towarzystw Biznesowych SA. W GFA dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem w ramach szkoleń.

 • MOsiej_IMG_7776
  Trener
  Michał Osiej
  MOsiej_IMG_7776

  Michał Osiej Trener

  http://www.michalosiej.pl/

  Gdybyśmy byli drużyną piłkarską, Michał byłby napastnikiem. Zresztą futbol to jego wielka pasja. Poza tym to fundraiser, który udowadnia, że konsekwentne działania połączone z umiejętnym wykorzystywanie narzędzi internetowych oraz pomysłowością przynosi świetne rezultaty. 

  Michał jest w GFA od 2012 roku. W tym czasie zdobył ponad milion złotych jako fundraiser Fundacji Dla Polonii, Fundacji Jaśka Meli „Poza Horyzonty”, Fundacji Dobroczynnosc.com, Fundacji Dobrych Mediów, oraz Centrum Kultury i Tradycji Wiedeń 1683. Obecnie zajmuje się projektem „Misja Gabriela”.

  Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.   

  Michał prowadzi swój blog: www.michalosiej.pl

 • Karol (1)
  Fundraising Manager, Trener
  Karol Walas
  Karol (1)

  Karol Walas Fundraising Manager, Trener

  ½ fundraisingowego małżeństwa.

   „Nie wolno zostawiać świata takim, jaki jest” – to korczakowskie motto napędza Karola do codziennej pracy. Wychodzi z założenia, że każdy fundraiser jest społecznym pedagogiem, wychowującym do mądrego i rzetelnego pomagania. Korzystając z dwuletniego doświadczenia nie boi się wyjść przed szereg i przemówić, gdy uważa, że należy podjąć działanie.

  Karol jest absolwentem naszych warsztatów, po których osiągnął wysokie wyniki finansowe. Uwielbia wystąpienia publiczne oraz te dyskretne, ale pełne entuzjazmu rozmowy z Darczyńcami.

  Prywatnie pisze bloga pedagogicznego (www.karolwalas.pl) oraz studiuje na jednej z gliwickich uczelni.

   

 • _DSC9022x
  Strateg Fundraisingowy
  Przemysław Wilczyński
  _DSC9022x

  Przemysław Wilczyński Strateg Fundraisingowy

  Skuteczne rozwiązania strategiczne ze świata biznesu można z powodzeniem stosować w organizacjach nie nastawionych na zysk.

  Przemek jest absolwentem międzynarodowych studiów II stopnia Executive MBA na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, praktykiem biznesu i specjalistą z zakresu zarządzania strategicznego w organizacjach typu non-profit.

  Dowiecie się od niego, jak przeprowadzić audyt strategiczny, wybrać optymalną strategię a następnie wdrożyć ją w Waszej organizacji, by jak najskuteczniej realizowała swoją misję. Ponadto chętnie dzieli się wiedzą na temat tajników pozytywnego zarządzania zmianą, zarządzania jakością oraz mocy, która kryje się w komunikacji wewnętrznej. Prowadzi również badania w dużych organizacjach non-profit.

  W wolnych chwilach angażuje się w kampanie fundraisingowe lub tworzy własne ciekawe projekty. Zainicjowany i prowadzony przez Przemka projekt mentoringowy „Razem dla NGO" cieszy się rosnącym zainteresowaniem wśród studentów i organizacji pozarządowych a kampania „Termos dla Brata" została wyróżniona jako Kampania Społeczna Roku.