• gnycha foto
  „Szef szefów”, Trener
  Maciej Gnyszka
  gnycha foto

  Maciej Gnyszka „Szef szefów”, Trener

  http://www.maciejgnyszka.pl


  Założyciel oraz CEO firmy. Mówią, że to generał Patton polskiego fundraisingu. Często cytuje zawołanie wybitnego amerykańskiego dowódcy „Śmiało, zawsze śmiało!”. I ta odwaga działa. Prócz tego Maciej potrafi dogadać się z każdym, rozwiązać każdy problem oraz zjednywać wokół siebie ludzi. Urodzony optymista z błyskiem w oku.

  Maciej z powodzeniem prowadzi GFA. Z fundraisingiem ma do czynienia na co dzień. W 2010 r. założył Towarzystwa Biznesowe, które zrzeszają przedsiębiorców z całej Polski w grupach networkingowych. Z wykształcenia architekt i socjolog. Skończył studia na Politechnice Warszawskiej i Uniwersytecie Warszawskim. W młodości zwycięzca olimpiad przedmiotowych i redaktor naczelny gazetek szkolnych. Stypendysta Prezesa Rady Ministrów, Ministra Edukacji Narodowej i Sportu, Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci oraz Batuz Foundation. Autor pierwszego polskiego podręcznika praktycznego o fundraisingu. Prywatnie szczęśliwy mąż Aleksandry, tata Maksymiliana i Antoniego.    Maciej bloguje pod swoim nazwiskiem

 • john 2
  Fundraiser
  Jan Gębalski
  john 2

  Jan Gębalski Fundraiser

  Jeżeli wskazać mężczyznę o manierach przedwojennego dżentelmena, to każdy z nas postawiłby na Jana w pierwszej kolejności. Jan pracuje u nas od kwietnia 2015 roku. W tym czasie zdążył zasmakować już kilkukrotnie czym jest sukces wbudowaniu relacji z Darczyńcami.

  Jan studiuje Historię na UW. Jest Członkiem warszawskiej korporacji akademickiej Sarmatia. W GFA gra jako skrzydłowy pomocnik często prowadząc brawurowe rajdy. Prywatnie interesuje się historią ze szczególnym uwzględnieniem historii politycznej PRL, a także literaturą, filmem i jeździectwem. W swojej pracy stara się łączyć pasję poszukiwania nowych rozwiązań z rzetelnością badacza-historyka.

 • szczepan
  Fundraising Manager, Trener
  Szczepan Kasiński
  szczepan

  Szczepan Kasiński Fundraising Manager, Trener

  http://www.szczepankasinski.pl


  Kręgosłup naszej drużyny. Oaza spokoju i opanowania o iście „pythonowskim” poczuciu humoru.

  Szczepan to niezwykle skuteczny praktyk fundraisingu, który korzysta z doświadczenia zdobywanego od 2009 roku. Jest fundraiserem z certyfikatem European Fundraising Association, członkiem Polskiego Stowarzyszenia Fundraisingu. Doradzał kilkunastu organizacjom pozarządowym, pomagał tworzyć strategie komunikacyjne i fundraisingowe. Zwolennik budowania wieloletnich relacji z Darczyńcą. Prócz tego dba o rozwój naszej firmy, a także jest skarbnicą wiedzy. Szczepan twierdzi, że to nie pieniądze zmieniają świat, a ludzie. I jak tu mu odmówić racji?

  Redaktor Naczelny portalu LepszeNGO.pl 

  Szczepan wraz z Mateuszem pracuje w Krakowie.

 • ja2
  Mentor Rozwoju NGOs
  Mateusz Paweł Matlak
  ja2

  Mateusz Paweł Matlak Mentor Rozwoju NGOs

  http://www.panwrednytyp.pl

  Mateusz trafił do nas w 2013 roku z Polskiego Stowarzyszenia Fundraisingu i stworzył ofertę szkoleniowo – outsourcingową dla Klientów. To nasz najbardziej niepokorny zawodnik obdarzony pokładami specyficznego poczucia humoru. W GFA wykonuje szerokie spektrum zadań związanych z kreowaniem naszego wizerunku. 

  Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła 2 w Krakowie. Autor wpisów poświęconych fundraisingowi oraz profesjonalizacji NGOs. Orędownik modelu społecznego, w którym obywatele samoorganizując się potrafią odpowiadać na różne potrzeby społeczne, tak jak ma to miejsce chociażby w Szwajcarii. W wolnych chwilach gra na gitarze oraz bloguje jako Pan Wredny Typ. Miłośnik szczekających czworonogów.

  Mateusz wraz ze Szczepanem operuje z tej ładniejszej stolicy, z Krakowa.

 • male3
  Networker, Fundraiser, Trener, Specjalista ds. Klientów Kluczowych
  Franciszek Niemyski
  male3

  Franciszek Niemyski Networker, Fundraiser, Trener, Specjalista ds. Klientów Kluczowych

  „Cicha woda brzegi rwie” – z jednej strony urodzony dyplomata o wyważonej naturze, z drugiej skuteczny networker i fundraiser z charakterem. Na pytanie o załatwienie różowego czołgu z piernika w skali 1:1 zapyta się „a na kiedy?”

  Franciszek w pracy fundraisera korzysta z ponad 9-letniego doświadczenia działalności w szerokim spektrum organizacji pozarządowych. Specjalista od networkingu, prezes Towarzystwa Biznesowego w Warszawie wspierający rozwój grup networkingowych w całej Polsce. W przeszłości zawodowo związany również z samorządem terytorialnym. W GFA zajmuje się kontaktem z Klientem. 

 • MOsiej_IMG_7776
  Fundraising Manager, Trener
  Michał Osiej
  MOsiej_IMG_7776

  Michał Osiej Fundraising Manager, Trener

  http://www.michalosiej.pl/

  Gdybyśmy byli drużyną piłkarską, Michał byłby napastnikiem. Zresztą futbol to jego wielka pasja. Poza tym to fundraiser, który udowadnia, że konsekwentne działania połączone z umiejętnym wykorzystywanie narzędzi internetowych oraz pomysłowością przynosi świetne rezultaty. 

  Michał jest w GFA od 2012 roku. W tym czasie zdobył ponad milion złotych jako fundraiser Fundacji Dla Polonii, Fundacji Jaśka Meli „Poza Horyzonty”, Fundacji Dobroczynnosc.com, Fundacji Dobrych Mediów, oraz Centrum Kultury i Tradycji Wiedeń 1683. Obecnie zajmuje się projektem „Misja Gabriela”.

  Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.   

  Michał prowadzi swój blog: www.michalosiej.pl

 • wicia
  Fundraising Manager
  Jan Benedykt Witkowski
  wicia

  Jan Benedykt Witkowski Fundraising Manager

  Janek to miłośnik czerstwego i ciętego żartu.
  Od razu został rzucony na głęboka wodę pomagając
  Zespołowi w przeprowadzeniu Akcji #TakSytuacja dla Fundacji dla Polonii.

  Obecnie zajmuje pozycję obrotowego biurowego, koncentrując się na współpracy z Towarzystwem Pomocy Głuchoniewidomym.
  "Zawodowo" przez ostatnie 12 lat jest związany z ruchem harcerskim, obecnie od 2 lat pełni funkcje szefa kręgu wędrowników w Skautach Europy. Interesuje się cyberbezpieczeństwem i bezpieczeństwem energetycznym.
  Zwyciężył wiele konkursów w latach szkolnych, najbardziej ceni sobie tytuł mistrza debat oksfordzkich w Warszawie.
  Studiuje prawo na Uniwersytecie Warszawskim.